o_mně

kdo_jsem?

grafický samorost

Jmenuji se Jaroslav Hospodka a tyto skromné stránky slouží k letmé reprezentaci mého dosavadního působení a snažení. Nejvíce se zaměřuji na tiskové materiály, jelikož v polygrafii jsem získal značné know how. 

Mám rád čistou a promyšlenou práci, kde výsledek není náhoda a velmi rád se stavím novým příležitostem, při kterých osobní růst doslova bolí.

Po více než 10 letech v grafickém průmyslu jsem se plně přestěhoval do světa “na volné noze”. Jelikož rád věci řeším sám za sebe a užívám si přímou komunikaci s klientem/studiem bez prostředníků, jsem tak mnohem šťastnější, a díky zpětné vazbě je i klient :). Je pro mne tedy důležité se svými klienty udržovat zdravý a pro obě strany prospěšný vztah, kde osobní vztahy a dané slovo je Alfou i Omegou.

mé_zkušenosti

Kosmas | 2018 –

Externí grafický kreativec a DTP specialista
Definování vizuální komunikace ATL a BTL. Tvorba kompletních tiskovin a webové prezentace.

U&We Advertising | 2017 –

Grafický kreativec a  DTP specialista
Práce pro klienty jako Ahold, Hilti, Expert, Penny a mnohé další. Sazba POS, inzerce, polepů, katalogů a mnohého dalšího. Klientské a kreativní meetingy. Náročná a tvrdá práce, která je nekompromisní s deadliny, které jsou v naší branži – SVATÉ.

EuroAgentur Hotels & Travel | 2013 – 2017

Grafický kreativec
Určení vizuální komunikace společnosti. Dlouhá a tvrdá práce, která mnohé vzala a mnohé dala.

Kantors Creative Club | 2012 – 2013

Junior designer
Podílení se na tvorbě obalů Rajec a Uzenářství Chodura. Náročné retuše fotografií pro společnost AR Cars. Nesmírně inspirující a bohaté pracovní místo.

Blueghost.cz | 2011 – 2012

Grafický kreativec a webdesigner
Tvorba CI a webových prezentací. Zajímavý start v kariéře.

mé_dovednosti

DTP & grafická sazba
99.12%
Grafická kreativa
84.19%
Chůze po laně mezi Dvojčaty | |
0.01%
DOOM na nightmare obtížnost
100%

klienti